Інтернет

Базові послуги персонального безлімітного доступу в мережу. Пакети базових послуг рекомендовані для офісів і підприємств, які вимагають якість та надійність Інтернет-доступу.

649
WDMТехнологія підключення
100Швидкість в Мбіт/с
499
FastEТехнологія підключення
100Швидкість в Мбіт/с
399
FastEТехнологія підключення
50Швидкість в Мбіт/с
249
ADSL2/ FastEТехнологія підключення
24Швидкість в Мбіт/с
149
ADSL2/ FastEТехнологія підключення
5Швидкість в Мбіт/с

Замовити

Документи для скачування

Назва документаРазмірЗавантажили
Бланк заяви Інтернет для фізичних осіб (doc)19.0 KiB122
Бланк заяви Інтернет для юридичних осіб (doc)21.0 KiB133
Порядок надання послуг (pdf)62.3 KiB149
Норми користування мережою (pdf)76.6 KiB1204
Договір Інтернет (pdf)107.4 KiB161

Посилання на зовнішні документи

Пакет «Бізнес по оптиці» призначений для користувачів і офісів, що цінують швидкість, якість і надійність. Підключення до тарифного плану «Бізнес по оптиці» проводиться на базі волоконно-оптичної лінії зв'язку, яка прокладається персонально в Ваш офіс. Швидкість доступу в Інтернет в пакеті «Бізнес по оптиці» не обмежена.
Безлімітний пакет «Максимум Бізнес» призначений для користувачів і офісів, що цінують якість і комфорт в роботі. Це пакет з необмеженою швидкістю доступу в Інтернет і з високим пріоритетом обслуговування.
«Великий Бізнес» - пакет з оптимальним поєднанням ціни та якості для користувачів, які не потребують необмеженої швидкості доступу в Інтернет. Пакет «Великий Бізнес» має стандартний пріоритет обслуговування.
Пакет «Середній Бізнес» призначений для ощадливих клієнтів і за невелику плату може задовольнити більшість звичайних вимог при роботі в Інтернет. Ми рекомендуємо його для малих офісів з кількістю робочих місць не більше 3-х.
Пакет «Малий Бізнес» зі швидкістю доступу в Інтернет, обмеженою 5Мбит / с, дозволяє за мінімальну плату вирішити завдання, пов'язані з доступом в Інтернет Вашого офісу.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!